Head Kollassaare sõbrad!
Kollassaare matkaonni katus on hakanud taas sirinal läbi laskma ning ei ole mõtet teda jälle kuhja tõrvapapiga lappida. Oleks mõistlik üks kord asi korralikult ära teha. Selleks plaanime uuendada matkaonni sarikad ja roovituse ning katta katus bituumenlaineplaadiga.
Selleks kutsumegi häid inimesi üles koguma koos meiega raha Kollassaare aidale korralikeist soodsaima katuse rajamiseks, mis pikalt matkajatele varju pakuks. Et see juhtuks oleme avanud arve Kollassaare matkakodu toetuseks – sul pole vaja teha muud kui oma võimaluste järele ülekanne teha alltoodud andmetel, et saaksime jaanuari-veebruari külmadega üle soode materjalid üle vedada. Ehituseks oleme planeerinud järgmise Teeme Ära! (mai 2018). Tänase seisuga oleme arvestanud, et nende tööde tarbeks läheb kokku 1915€​.
Kõikide annetajate nimed toome ära oma võrguseintel ja muidugi Kollassaare vastaval tänutahvlil.
Makse saaja: MTÜ Estlander
Arveldusarve: EE692200221061908768
Selgitus: Kollassaare katus
  
Siin saad registreerida end Kollassaare matkaonni külastajaks:
Broneeri kuupäev(ad), millal soovid Kollassaarel olla (kalendris kollased) ning kohe, kui oleme broneeringu üle vaadanud saadame Teile kinnituse e-mailile. Kinnitatud kuupäevad on kalendris punased.

Kui sa näed, et sinu soovitud kuupäev on broneeritud, kuid soovid sellegipoolest just sel kuupäeval Kollassaarele minna, siis võta meiega ühendust – ehk saate broneerijaga kokkuleppele ja ruumi on veel teistelegi :)

Kui soovite kasutada Kollassaare matkakodu tulu teenivate eesmärkidega, siis palun võtke meiega ühendust rendi hinnas kokkuleppimiseks.
Matkajatele, looduhuvilistele ja kõigile mittetulunduslike ühiskondlike tegevuste läbiviimiseks on Kollassaare kasutamine muidugi jätkuvalt tasuta! :)

Mõnusat matka!

Calendar is loading...
captcha