Kollassaare matkaonn asub Kõrvemaa maastikukaitsealal keset rabasaart ning on MTÜ Estlanderi hoida, kaitsta ja hallata.

Head Kollassaare sõbrad!

1. mail 2018 toimub “Teeme Ära!” talgud Kollassaarel, kus meie Kollassaare matkaonn saab päris uhiuue katuse. Selleks oleme avanud Kollassaare matkakodu jaoks konto, kuhu saab annetada raha vastavalt oma äranägemise järgi. Kõikide annetajate nimed toome ära oma võrguseintel ja muidugi Kollassaare vastaval tänutahvlil, mille avame 1. mail Kollassaarel.

Vaata talgute Facebooki üritust SIIT!

Makse saaja: MTÜ Estlander

Konto: EE692200221061908768
Selgitus: Kollassaare katus
Siin saad registreerida end Kollassaare matkaonni külastajaks:
Broneeri kuupäev(ad), millal soovid Kollassaarel olla (broneeritud kuupäevad on kalendris kollased) ning kohe, kui oleme broneeringu üle vaadanud saadame Teile kinnituse e-mailile. Kinnitatud kuupäevad on kalendris punased.

Kui sa näed, et sinu soovitud kuupäev on broneeritud, kuid soovid sellegipoolest just sel kuupäeval Kollassaarele minna, siis võta meiega ühendust – ehk saate broneerijaga kokkuleppele ja ruumi on veel teistelegi.

NB! Kui soovite kasutada Kollassaare matkakodu tulu teenivate eesmärkidega, siis palun võtke meiega ühendust rendi hinnas kokkuleppimiseks.
Matkajatele, looduhuvilistele ja kõigile mittetulunduslike ühiskondlike tegevuste läbiviimiseks on Kollassaare kasutamine muidugi ikka tasuta! 

Mõnusat matka!

Calendar is loading...
captcha