Üleelamiskursused
  • Korraldame üleelamiskursuseid nii talvistes, kui ka suvistes oludes, nii linnas, kui ka metsikus looduses.
  • Üleelamisõpet viime läbi erinevas raskusastmes alates paaritunnisest koolitusest kuni nädala kestva kursuseni.
  • Sihtgrupiks on kõik alates lastest lõpetades eriüksustega.

Meie üleelamisõpet viivad läbi vähemalt 10-aastase kogemusega asjatundjad, kes kõik on läbinud põhjaliku väljaõppe ja omavad ametlikku tunnistust. Meie inimesi hinnatakse kõrgelt nii siin kui mujal – meie üleelamisinstruktorid on koolitanud USA merejalaväge, Prantsuse võõrleegionit, Soome reservarmeed, Eesti eriteenistusi ja noori, alustavaid instruktoreid.

Üleelamisõpe on kõrgema riskiteguriga tegevus, mis nõuab selle läbiviijalt tegevuse põhjalikku kavadamist, pikka koolitajakogemust, riskide maandamist, esmaabi võimekust ja litsenseeritud koolitajameeskonda. Selleks, et oleks tagatud osalejate turvalisus  ja kvaliteetne koolituskogemus veendu, et õppe pakkujal oleks oleks need nõuded täidetud.

Meie üleelamiskursused on projektipõhised sobitudes iga tellija iseärasuste ja vajadustega, sest individuaalne ning paindlik lähenemine tagab parima tulemuse. Koolitusi viime läbi igal pool, kus on vajalikud tingimused. Üleelamiskursuse pakkumise saamiseks palun võta meiega ühendust!

Üleelamiskoolitused meedias

Oleme kavandanud ja läbi viinud ka erinevaid tõsieluseriaale:

Image
``Looduslik valik``
TV3
Kuus tuntud eesti poliitikut - Kristiina Ojuland, Yoko Alender, Martin Helme, Marko Pomerants, Mihhail Korb ja Liina Raud võtavad osa karmist ellujäämiskursusest Eestimaa talvistes metsades ja soodes.
Image
``Üheksandikud``
ETV
Terve õppeaasta kestnud eksperiment, kus 17 õpilast püüdsid oma õppetulemusi, tööharjumusi ja tulevikuplaane muuta koos viie õpetajaga.