Norra ilmaprognoosi lehekülg on senise kogemuse põhjal kõige täpsem ja paindlikum, pakkudes rohkesti võimalusi ja kohti. Soovitame soojalt!

RMK pakub pea piiramatuid võimalusi iseseisvale looduses liikujale tasuta või väga soodsalt – milleks maksta kellelegi, tee enesele ise vahva loodusüritus ja turismitalu.
Loodusega koos – põnevad ja huvitavad metsa-aasta sündmused on korraldatud RMK poolt, aga sisaldavad väga palju erinevaid valdkondi. Ja on kas soodsad või lausa tasuta.
Ukraina Kultuurikeskus ja Kloostrikunstide kool on fantastiline muinasjutt keset tänapäevast neurootilist reaalsust. See on koht, kus aeg tagasi keritud headuse, hoolivuse, pühendumuse ja isetusega. Kui sa tahad teha paberit või sepist, küpsetada ahjukartulit või hetke olla oma mõtetega, siis see on see koht.
Sagadi looduskool on suurepärane koht kolmel põhjusel: asukoht Lahemaal, suurepärane programm/ekspositsioon ning pühendunud inimesed. Siin on mugavas ja esteetilises keskkonnas loodud maksimaalselt lähedane keskkond loodusega tutvumiseks.
Suurepärane elektrooniline taimeraamat nii uudishimutsejale kui ka tõsisemale asjalisele Tartu Ülikooli MRI Loodusteaduste didaktika lektoraadilt. Kasutame ka ise selle tarkusi tihti.
Loo ise endale ajalooretk looduses. RMK pärandkultuuri objektide kogumine on andnud kõikidele väga hea võimaluse Maa-ameti vastava kaardirakenduse abil võimas seiklus teha. Näiteks oma gepsimine või fotojaht.

Raeapteekon selline koht, kus on Ameerikast kauem ravi ja kosutust pakutud. Entusiastid on täna taastanud vanad salateadused ning nende kõrvale õpetavad soovijaile ka näiteks vana hea leiva küpsetamist. Väga tubli ettevõtmine.

Bioneeron kõikide puhta eluviisi pooldajate infoleht. Kuid lugemist-harimist on seal tegelikult palju laiemalt kui ootad ning sugugi mitte ainult veendunud mõttekaaslastele – siin on palju lugemist ka silmaringiavardajatele.
Miks osta uusi kuid kalleid metsakraame kui saad selle raha annetada näiteks metsa istutamiseks. USA-Today on militaarkaltsukas kust saab superheade hindadega kasutatud USA päritolu metsariideid ja muud kola.
Kui tahad oma ala asjatundjatega vingeid looduselamusi saada suguvendade juures,siis Survival Kilta on kindel koht, mida soovitame, sest teame nende inimeste pühendumust ja võimeid.

Samuti kui põhjanaabrite juures, on viikingite maal võimalik nautida põnevaid ja kvaliteetseid toimetusi asustamata looduses – Svenska Överlevnadssällskapet koondab oma ala tippusid. 

Tee omale ise vajalik matkavarustus! Siit leiad palju nutikaid ideid kuidas erinevaid vajalikke asju valmistada – täiesti uskumatud lahendused.