MTÜ Estlander viib valdava enamuse oma koolitustest läbi projektipõhistena, sest individuaalne ning paindlik lähenemine tagab kliendile parima tulemuse.
MTÜ Estlander on valmis peaaegu kõiki oma valmistooteid kui ka projektipõhiseid koolitusi-treeninguid läbi viima igal pool üle maailma. Meie toodete või teenuste tellimiseks on soovitatav eeltellimise aeg Eesti-sisestel koolitustel mitte vähem kui kolm kuud, ning välismaistel kuus kuni kaksteist kuud sest sõltuvalt kõrgest koolituskoormusest on võimalik pikemalt ajaliselt distantsilt leida kliendile sobivam ajaline lahendus ning kvaliteetsed läbiviijad.
MTÜ Estlander omab üle kümneaastast kogemust nii koolituste ja treeningute kui ka täisteenusena rekreatiivsete ja üritusturunduslike lahendite pakkumisel. Meie töödele on järgnenud positiivne tagasiside (99,8%).
Kui Sa leiad, et me võiksime teha Sinuga või Sinule midagi harivat, vahvat, looduslähedast ja omast, siis peab see nõnda sündima. Kui vajad teavet, kontakte või muud, mis toetaks Sinu ideid, siis pead Sa neid saama! Võta meiega ühendust.